czwartek, 10 lutego 2011

zeległości..Serdecznie dziękuję za miłe maile! - To po pierwsze i najmilsze ;)

Czarownicy dziękuję za propozycję wzięcia udziału w zabawie blogowej.. ale jeszcze chwilkę będę z nią zwlekać, bo nie mam czasu obecnie na nic!
Dziękuję Ci także kochana, za wyróżnienie!!Ja z miłą chęcią przekazuję je dalej.... wspaniałym, pomysłowym i niezwykle inspirującym blogowiczkom:

EWIE

KASANDRZE

i APUNI

cieszę się, że mogę oglądać Wasze dzieła :)A u nas wiele się dzieje.. stąd też mój brak czasu na blogowanie. Brak zamieszczonych ostatnio zdjęć z pracami nie oznacza wcale, że nic a nic nie robię ;) ... robię - i to sporo! Tylko czasem nawet na zdjęcia brakuje czasu. A niekiedy prace znikają do nowych właścicieli, jeszcze zanim zdążę pomyśleć o ich uwiecznieniu na fotce. Nie obiecuję poprawy, bo ja nie z tych co puste słowa na wiatr rzucają.. zamiast słów jednak wolę czyny.. i nie wchodzenie w drogę losowi ;) co będzie, to będzie.. a ja na pewno wrócę tu, jak tylko mnie do tego natchnie!

Mimo wszystko z wielką pasją Was odwiedzam i podziwiam, choć nie zawsze mogę sobie pozwolić na zostawienie śladu po odwiedzinach.

Dodam jeszcze, że u mnie bardzo Aniołkowo i frywolnie.. (frywolitkowo znaczy się ;)
i zdjęcia w końcu też będą!!


1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło, gdy zostawiasz ślad po sobie :)